Naszym marzeniem jest, aby sprostać zróżnicowanym wymaganiom Państwa, czyli jak najlepiej świadczyć usługi przewozowe i transportowe. Zapraszamy Państwa do korzystania z usług naszej firmy - satysfakcja gwarantowana.

Zarys Historyczny Zrzeszenia Transportu Prywatnego - Radio Taxi 19191

Rok 1949 - to pierwsza data powstania Zrzeszenia z lokalizacją na ul. Puławskiego we Włocławku. Początkowo nasze Zrzeszenie świadczyło usługi transportowe samochodami typu: Ford Kajzer, Warszawa, Opel Supra, Doge, Moskwicz. Posiadaliśmy charakterystyczne oznakowanie: biało-czerwony pasek po bokach samochodu oraz numer boczny. Pierwsze postoje naszej firmy to: Plac Wolności oraz Dworzec.

Drugi etap innowacji to lata 60-te. Po raz pierwszy wprowadziliśmy oznakowanie TAXI na dachu taksówek. Zmieniliśmy także lokalizację z ul. Puławskiego na ul. Św.Antoniego 24, gdzie jesteśmy obecnie.

Rok 1989 - to trzeci etap rozwoju naszej firmy. Rozszerzamy swoja działalność przez Radio Taxi. Nasz pierwszy telefon to: 22831 i z tego numeru zgłoszenia były przekazywane przez radio CB do taksówek. Dla wygody Klienta - po dwóch latach, czyli w roku 1991 rozszerzyliśmy dostęp do naszej firmy przez zainstalowanie nowej linii telefonicznej 919. Następnie został on zmodyfikowany na 9191. Obecnie 9191 został ponownie zmodyfikowany i jest to nr 19191. Klienci mogą również korzystać z numeru ogólnopolskiego 19622, który posiadają tylko Zrzeszenia w całej Polsce. Informujemy wszystkich zainteresowanych działalnością usługową naszej firmy, że obecnie są dostępne jeszcze dwie infolinie o numerach: +48 800-400-400 i +48 800-22-91-91.

Dumni jesteśmy z naszej bogatej historii - ale nie żyjemy tylko przeszłością - patrzymy przede wszystkim w przyszłość, dlatego nastawieni jesteśmy na nowoczesność i profesjonalizm w swojej dziedzinie. Świadczymy kompleksowe usługi. Obecnie dysponujemy szeroką gamą pojazdów np.: samochody osobowe, osobowe combi, 6-cio osobowe wany i taksówki bagażowe o różnej wielkości. Świadczymy usługi holownicze pojazdów oraz prowadzimy profesjonalne doradztwo w zakupie samochodów w Niemczech.

Naszym marzeniem jest, aby sprostać zróżnicowanym wymaganiom Państwa, czyli jak najlepiej świadczyć usługi przewozowe i transportowe. Zapraszamy Państwa do korzystania z usług naszej firmy - satysfakcja gwarantowana.

Zrzeszenie Transportu Prywatnego Radio - Taxi 19191

o_nas o_nas o_nas
Copyright © 2011 - Zrzeszenie Transportu Prywatnego Radio Taxi 19191